Kurumsal

vizyonumuzVizyonumuz teknolojiyi, müşterilerimizin internet ihtiyaçlarını önceden görmeye çalışarak takip etmek ve sürekli gelişmeye açık bir yapıyla devam etmektir. "Ömür boyu eğitim" yaklaşımını firmamızın birincil ilkesi olarak kabul ediyor ve bunu işimizin vazgeçilmezi olarak görüyoruz.


Müşterilerimizin Memnuniyeti;
İşimizi doğru yaptığımıza olan inancımızı arttırmakta, sağlam ve kalıcı bir firma olma hedefimizde bize rehberlik etmektedir.

misyonumuzTicari firmaların internetten en yüksek verimi almaları konusunda bir bilinç yaratmaktır. Firmalar için vazgeçilmez öneme sahip bir web sitesinin nasıl olması gerektiği konusunda danışmanlık ve eğitim vermeyi hizmetimizin parçası haline getirmektir.

Yenilikçi ürün ve hizmetlerle cesurca risk almak ve profesyonelliğe yeni standartlar getirerek, Türkiye’de Bilişim Sektörü’ne öncülük etmektir. Müşterilerimizin yararına, topluma değer katan ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayan çözümler geliştirerek, maksimum verimliliği sağlayan hizmetler sunmak.

  1. Değişim ve gelişime açık,
  2. Sürekli kendini yenileyen,
  3. Müşterilerin istek ve beklentilerini dikkate alan,
  4. Çalışanlarına saygı duyan,
  5. Ekip ruhuyla çalışan,
  6. Gelişen teknolojiyi takip eden ve ayak uyduran bir firma olabilmek.

hakkimizda

 Yiğit Web Tasarım 2010 yılında Ankara'da açıldı. Gelişen Teknoloji ile birlikte bir çok şirketin web tasarım ihtiyacı olduğu günümüzde Yiğit Web Tasarım destek ekibi ile siz müşterilerimize günün 24 saati destek vermektedir.

Çağdaş çözümlerin ancak onu bünyesinde barındıran Yiğit Web Tasarım tarafından gerçekleştirilebileceğine inanıyoruz.

Web tasarımına duyulan ihtiyaç gün geçtikçe daha hızlı ve bilinçli beklentiler oluşturmuştur. Özellikle web sitesi sahibi olan kişi veya kurumlar internetten yeterli verim elde edemediğinin farkına vardıklarında bize ulaşır ve web sitesi ve tasarımı konusunda çözüm isterler. Bizim sunduğumuz çözüm, internette görünürlülük, tasarım, güvenlik, güçlü bir yazılım ve sürekli geliştirdiğimiz altyapımızla web sitelerinin daha güvenli ve yönetilebilirliliği üzerinedir. Web tasarımın yanısıra grafik tasarım ekibimizle kurumsal kimlik çalışmalarıda yapmaktayız.

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Yiğit Web Tasarım

Osman YİĞİT

ADRES

Fatih / Sincan   ANKARA

İrtibat Numaralarımız

osman@yigitweb.com
+90 312 274 0 273
+90 507 260 97 05

Sosyal Medyada Biz

İletişim Formu

Daha fazla bilgi için bu formu doldurunuz. Size en kısa sürede cevap verilecektir.
Lütfen gerekli alanların hepsini doldurun.

harita

  • İletisim: Ofis : +90 312 274 0 273
    Cep : +90 507 260 97 05