Kurumsal

hakkimizdaHAKKIMIZDA

Yiğit Web Tasarım 2010 yılında Ankara'da açıldı. Gelişen Teknoloji ile birlikte bir çok şirketin web tasarım ihtiyacı olduğu günümüzde Yiğit Web Tasarım destek ekibi ile siz müşterilerimize günün 24 saati destek vermektedir.

Çağdaş çözümlerin ancak onu bünyesinde barındıran Yiğit Web Tasarım tarafından gerçekleştirilebileceğine inanıyoruz.

 Web tasarımına duyulan ihtiyaç gün geçtikçe daha hızlı ve bilinçli beklentiler oluşturmuştur. Özellikle web sitesi sahibi olan kişi veya kurumlar internetten yeterli verim elde edemediğinin farkına vardıklarında bize ulaşır ve web sitesi ve tasarımı konusunda çözüm isterler. Bizim sunduğumuz çözüm, internette görünürlülük, tasarım, güvenlik, güçlü bir yazılım ve sürekli geliştirdiğimiz altyapımızla web sitelerinin daha güvenli ve yönetilebilirliliği üzerinedir. Web tasarımın yanısıra grafik tasarım ekibimizle kurumsal kimlik çalışmalarıda yapmaktayız.

 

MİSYONUMUZ

Ticari firmaların internetten en yüksek verimi almaları konusunda bir bilinç yaratmaktır. Firmalar için vazgeçilmez öneme sahip bir web sitesinin nasıl olması gerektiği konusunda danışmanlık ve eğitim vermeyi hizmetimizin parçası haline getirmektir.

 

VİZYONUMUZ

Teknolojiyi, müşterilerimizin internet ihtiyaçlarını önceden görmeye çalışarak takip etmek ve sürekli gelişmeye açık bir yapıyla devam etmektir. "Ömür boyu eğitim" yaklaşımını firmamızın birincil ilkesi olarak kabul ediyor ve bunu işimizin vazgeçilmezi olarak görüyoruz.

Müşterilerimizin Memnuniyeti;

İşimizi doğru yaptığımıza olan inancımızı arttırmakta, sağlam ve kalıcı bir firma olma hedefimizde bize rehberlik etmektedir.

harita

  • İletisim: Ofis : +90 312 274 0 273
    Cep : +90 507 260 97 05